Jak a na čem tvoříme


Děti malují svými prstíky na podsvícených stolečkách. Zhodnocují tak prožité okamžiky pomocí písku na kreslící plochu z matného skla, posazenou ve dřevěném rámu.

Velikost kreslící plochy je 60 x 40 cm. Je tudíž dostatečně velká pro vytváření písečných obrazců, kdy plocha podsvícená LED pásky povýší obrázky na umění a je v podstatě jedno, zda-li je vám 2, 20, nebo 100 let. Stačí jen stoleček umístit do místnosti, zapojit do elektrické zásuvky, vysypat písek a nachystat doplňky, které jsou součástí balení viz.sekce ceník.

Aby se písek nedostával mimo hrací plochu je rám oproti kreslící desce vyvýšen o cca 1,5 cm.

Barevné provedení našich stolíků a doplňky

Po zkušenostech s bílým LED podsvícením jsme dospěli k názoru udělat Sandart ještě zajímavějším a tvořit na ploše o jiné snadno volitelné barvě, či o hře světel ve smyslu střídání barev. Malování se stane magičtější a svůj okolní prostor obohatí o náladu podle námi zvolené barvy.

Abychom nebyli omezeni pouze na tvorbu prsty, k balení je dodávána sada „nářadí“ pro ještě zajímavější plastické tvarování obrazců a pro snadnější údržbu a úklid skla.

Všechny komponenty, ze kterých je souprava na malování v písku složená, jsou netoxické a nealergenní. Přívodní kabel pro LED svítidla je vybaven transformátorem na nízké napětí. LED svítidlo je umístěno v korpusu bedýnky.

Malovani v pisku2

Malovani v pisku